Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne. Dostępny wymiar narożnika podany jest w opisie mebla. TAK, wystarczy w uwagach do zamówienia zamieścić informację, że planują Państwo zakupić mebel w jednym kolorze oraz podać typ i kolor tkaniny.

Czy narożnik dostępny jest w innych wymiarach? Dostępny wymiar narożnika podany jest w opisie mebla.

Paski Bollinger, ktore koncza sie strata

Czy narożnik dostępny w dwóch lub trzech kolorach mogę zamówić w jednym kolorze? TAK, wystarczy w uwagach do zamówienia zamieścić informację, że planują Państwo zakupić mebel w jednym kolorze oraz podać typ i kolor tkaniny.

  • Handel systemowy KFT
  • SOFA KANAPA WERSALKA - SIENA - WELUR SZARA - ROZKŁADANA Z FUNKCJĄ SPANIA

Cena takiego narożnika nie ulega zmianie - zależy jedynie od grupy cenowej wybranej tkaniny. Czy jednokolorowy narożnik można zamówić w układzie dwukolorowym?

  1. SIENA funkcja relax elektryczna · adwert.pl
  2. Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące narożników i udzieliliśmy na nie odpowiedzi: 1.
  3. Produkt jest fabrycznie nowy i przed wysyłką poddawany zostaje skrupulatnej kontroli.
  4. Opcje Ceny strajku

Tak, istnieje taka możliwość. Aby otrzymać ofertę na wybrany przez Państwa mebel zachęcamy do kontaktu z nami.

Jak wybrac udzialy handlowe

Produkt jest fabrycznie nowy i przed wysyłką poddawany zostaje skrupulatnej kontroli. Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne.

Czy moge zainwestowac i czesc bitcoin

Nie obejmuje natomiast części produktu ulegających naturalnemu zużyciu. Gwarancja wygasa w razie niewłaściwego użycia, przeróbki i konserwacji, a także w razie niezgodnego z instrukcją montażu zakupionego produktu. Wysyłka towaru Starając się sprostać najwyższym standardom, dostawę towaru powierzamy firmie zewnętrznej specjalizującej się w dostawie towaru na terenie całego kraju.

Można dowolnie dobierać nie tylko tkaniny ale także skóry. Zastosowane materiały gwarantują wyśmienity komfort i długą żywotnośc tego mebla.

Wysyłka towaru odbywa się z magazynu zlokalizowanego w siedzibie firmy i możliwa jest na terenie Polski. Czas wysyłki może być krótszy, o ile zostało to zaznaczone w opisie produktu lub w trakcie składania zamówienia.

Nowoczesna rozkładana sofa SIENA z funkcją spania i regulowanymi podłokietnikami

Gdy zamówisz produkty o różnych terminach dostawy, za właściwy należy uważać najdłuższy podany termin. O gotowości produktu do odbioru zostaniesz dodatkowo poinformowany. Zakupiony przez Państwa towar jest solidnie zapakowany przez naszych magazynierów i przekazany firmie kurierskiej.

Opcje akcji Swir.

W siedzisku zastosowane są sprężyny faliste w połaczeniu z wysokoelastyczną pianką typu HR, co zapenia wysokui komfort siedzenia. Unikalne jest zastosowanie tutaj w oparciach także sprężyn.

To rozwiązanie stosowane jest jedynie w niektórych meblach najbardziej renomowanych producentów, ponieważ jest ono znacznie droższe.

My też stosujemy to rozwiązanie a tym samym dbamy o nasz kręgosłup, wygodę i dłuższy okresu użytkowania.

Jak bardzo latwo zlagodza pieniadze