Możesz to zrobić poprzez aplikację lub stronę internetową Programu. Dzięki odpowiednim szkoleniom nie trzeba się jednak tego bać!

Mozesz zdobyc

Ścieżki rowerowe [fot. UM] Kędzierzyn-Koźle Mozesz zdobyc o tytuł rowerowej stolicy Polski.

Mozesz zdobyc

To, czy uda się zależy od mieszkańców, którzy na co dzień poruszają się rowerem. Jeśli się uda, to miasto będzie miało tytuł podwójny — w końcu od dawna jest już siatkarską stolicą naszego kraju.

Mozesz zdobyc

Gmina Gogolin dba o rowerzystów - przygotowała specjalne "niezniszczalne" mapy - Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy — mówi Piotr Pękala z urzędu miasta. Pomysłodawcą inicjatywy jest Bydgoszcz, która do wspólnej zabawy zaprosiła 42 miasta prezydenckie, w tym właśnie Kędzierzyn-Koźle.

Mozesz zdobyc

W uzyskaniu jak najlepszego wyniku i tytułu rowerowej stolicy Polski pomóc może każdy, kto wsiądzie na rower i ma przy sobie smartfona. Każdy przejechany kilometr to punkty dla Kędzierzyna-Koźla. Dodatkowymi plusami dla każdego posiadacza aplikacji są np.

Mozesz zdobyc

Rywalizacja w ramach Pucharu Rowerowej Stolicy Polski rozpocznie się 1 czerwca i potrwa przez cały miesiąc. Już teraz rozpoczął się jednak oficjalny trening, który potrwa do 21 maja.

Jest to idealna okazja dla nowych użytkowników, żeby zaznajomić się z zasadami i wdrożyć w zabawę. Piotr Pękala.