Hale do regałów wspornikowych W halach tego typu pionowe podpory regałów wspornikowych są ścięte u góry skośnie w zależności od kształtu dachu oraz znajdują się na nich płyty lub uchwyty płatwi. Występują w wersji cichobieżnej i mogą być wyposażone w regulację obrotów. Hala do regałów paletowych OHRA — zalety Niedrogie możliwości magazynowania w porównaniu z konwencjonalną budową hali Oszczędność dzięki świadczeniom w miejscu montażu w zakresie osłon dachu i ściany Ustalenie profilu, rysunek i plany montażowe są świadczeniami wliczonymi Doradztwo, projektowanie, wykonanie i montaż przez jedną firmę Duży asortyment akcesoriów zapewniający możliwości indywidualnego konstruowania Akcesoria do hal regałowych Na życzenie możemy zaoferować wiele akcesoriów do hal regałowych z regałami OHRA. W celu wykonania dachu ramy regałów są ścinane na górze skośnie, a następnie łączone z profilami dachowymi. Hale na bale — są także specjalnym rodzajem hal wykorzystywanym w rolnictwie. Dane adresowe.

Agregaty posiadają wyciszoną obudowę kontenerową, która wyposażona jest w zbiornik paliwa zapewniający 24 h pracę.

Opcjonalne hale.

Automatyczne podgrzewanie bloku silnika i ładowanie akumulatora. Uruchomienie agregatu może być dokonywane w sposób ręczny, zdalny lub automatyczny. Agregat można montować w hangarze lub na zewnątrz.

Opcjonalne hale.

Występują w wersji cichobieżnej i mogą być wyposażone w regulację obrotów. Klimatyzatory posiadają możliwość ogrzewania i osuszania powietrza i wyposażone są w moduł pełnego programowania trybu pracy.

Opcjonalne hale.

Promienniki elektryczne o zakresie mocy od 2kW do 20kW pojedynczego urządzenia, wyposażone w emitery krótkofalowe dużej trwałości. Mogą być stosowane również promienniki gazowe rurowe w zakresie mocy od 12kW do 40 kW pojedynczego urządzenia. Nagrzewnice wielopaliwowe z podgrzewaniem systemu zasilania olejem oraz Opcjonalne hale.

Opcjonalne hale.

w zamknięty obieg powietrza który poprawia sprawność całego systemu ogrzewania. Nagrzewnice mogą być wykorzystywane również w okresie letnim, jako wentylacja. Wyposażony jest w 15'' ekran dotykowy, przy pomocy którego można programować pracę nagrzewnic i promienników.

Opcjonalne hale.

Sterowanie posiada liczne funkcje obsługiwane w bardzo łatwy sposób. Wszystkie kontrolowane urządzenia posiadają liczniki zużycia energii.

SCP-3288 The Aristocrats - Object class keter - humanoid / predatory / reproductive scp